November 30, 2022

Mbrëmjen e sotme fillon “Dancing with the stars në Top Channel ku mes konkurrentëve është edhe partnerja e Ledrit, Sara Hoxha.

Ndonse pak para spektaklit vjehrra e saj Xheraldina i ka bërë një dedikim.

“Sonte dhe netët në vazhdim, ji e guximshme, e bukur, e lirë si zog.

Thjesht fluturo, thjesht bëhu vetvetja zemra e Ninit”– shkruan ajo përbri fotos së Sarës.

Ndonse kjo është eksperienca e parë televizive e Sara Hoxhës e duket se Xheraldina që e njeh mirë ekranin duket se po i jep një këshillë të vlefshme./kryefjala

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *