November 30, 2022

Bukuroshja Adrola Dushi është një nga modelet më të dashura dhe të njohura të showbizit shqiptarë.
Ajo është përfolur vitet e fundit se është në një lidhje me reperin, Capital T.

Çifti nuk e pranuar kurrë lidhjen publikisht, ama as nuk e kanë mohuar që janë bashkë.
Por ajo që na ka bërë përshtypje është kjo shprehje që modelja ka postuar në rrjetet sociale, Çfarë ka dashur të thotë modelja me këtë shprehje?!/Kryefjala/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *