December 5, 2022

Moderatorja Luana Vjollca, është një nga personazhet që arrin vëmendje çdo herë.

Si një personazh publik ajo numëron dy milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Kështu në profilin e saj si rrallë herë, ylli televiziv ka postuar një video me të ëmën në krahë.

Bionde dhe mjaftë në formë të mirë, shihej se bukurinë vajzat Vjollca e kanë marr nga e ëma.

Ndërkohë, këngëtarja kishte shkruar:

“Ska rëndësi sa orë je e zënë, përherë gjej kohë për Prindërit”.

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *