December 4, 2022

Hana, është vajza e Loredanës dhe Mozik.

Ajo shpesh është nqendër të mediave rozë ku merrë vëmendjen me postimet nga prindërit.

Së fundmi Loredana publikoi një foto të ëmbël të saj.

Derisa vëmendje merrë me veshjen si të ishte e madhe./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *