December 5, 2022

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre 9-vjeçare në martesë pak ditë më parë.

Por, pse pritën kaq gjatë për të qenë zyrtarisht burrë dhe grua? Kjo pyetje i është bërë blogeres në një intervistë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku ajo ka treguar se në fakt ‘ka qenë faji i saj’.

“E kam fajin unë, Shkëlzeni më ka propozuar në 2016, por unë doja çdo gjë me plan për shembull në 2018 fejesën dhe në 2020 dasmën.

Më dukej 2020 viti ideal për tu martuar por, thonë mos bëni plane se Zoti qesh me ju dhe ashtu ndodhi.”– ka shkruar Armina krah një fotoje me bashkëshortin e saj./panorama/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *