February 7, 2023

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz morën vëmendje me paraqitjen në dasmën e shokut të Dagzit.
Por, Einxhel solli edhe disa detaje tjera nga ajo natë.

Në një moment Einxhel shkon pranë Dagzit për ti ndihmuar për muzikat apo ndoshta vetëm për foto.
Megjithatë, raporti i tyre në gjithë imazhet duket i shkëlqyeshem që po pëlqehet shumë nga fansat e tyre./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *