December 3, 2022

Era Istrefi është një ndër personazhet më të përfolura në vend dhe jo vetëm.

Ajo është këngëtare shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Era nuk është shumë aktive në rrjetet sociale.

Era kohën e fundit u pa pranë Don Xhonit, por tregoi se po bëjnë një bashkëpunim së bashku.

Era me postimin e fundit na lë pa fjalë, ajo shkruan “ E du se o bandit”.

Se a ka diçka më shumë mes tyre, mbetët të shihet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *