November 30, 2022

Vajza e Alketa Vejsiut, Nikol ka filluar të jetë shumë aktive në rrjete sociale. Ajo bën shpesh biseda virtuale me ndjekësit ku tregon gjëra rreth vetes, mirëpo paska harruar një detaj të rëndësishëm: Nikol këndon!

Bukuroshja ka publikuar së fundmi një audio duke kënduar në Instastory dhe i ka habitur të gjithë me zërin e saj të ëmbël. Nikol ka kënduar këngën “Say you won’t let go” nga James Arthur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *