September 30, 2022

Genta Ismajli ka publikuar një foto të bukur.

Ajo shihet bashke me burrin e saj dhe binjakët e tyre që janë djal dhe vajzë.

Si rrallë herë ajo ka sjellur portretin familjar.

Derisa u pëlqye shumë edhe nga fansat e saj./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published.