September 30, 2022

Ndodh shpesh që vajzat e showbizit të bëjnë “xing” me njëra-tjetrën. Këtë herë ka qenë rradha e dy bukurosheve shqiptare, Adrola Dushi dhe Samanta Karavella.

Kujt i shkon më shumë? Samanta dhe Adrola bëjnë xing me

Ato të dyja kanë bërë “xing” me një fustan latex ngjyrë rozë i stilit barbi. Fustani është i ngushtë dhe thekson format trupore.

Kujt i shkon më shumë? Samanta dhe Adrola bëjnë xing me

Leave a Reply

Your email address will not be published.