September 30, 2022

Ish- çifti Loredana dhe Mozzik janë sërish në fokus të mediave rozë.

Kjo vëmendje ndaj dyshes erdhi pas publikimit të këngës së Mozzikut të titulluar “Të dua”.

Sot, Loredana zhvilloi një bisedë virtuale me fansat ku u pyet rreth marrëdhënies me Gramosin.

Njëra nga pyetjet ishte se a e ka tradhtuar ajo reperin, e përgjigja e artistes ishte jo. /Lajmi

Leave a Reply

Your email address will not be published.