December 2, 2022

Siç është bërë e ditur Big Brother VIP Kosova do të fillojë në muajin Tetor.

Reality Show do të jetë nën moderimin e Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi.

Aktorja dhe moderatorja përmes një bisede virtuale me fansat ka bërë të ditur se emisioni do të filloj me 14 banorë.

Duke mos dhënë detaje dhe data më të sakta, nga publiku po pritet me padurim nisja e tij në ekranet tona./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *