December 4, 2022

Antonela është ndër përsonazhet më të komentuara në shoëbizin shqiptar.
Me secilin postim dhe secilën paraqitje ajo arrin të marr vëmendjen e të gjithve.

Antonelën jemi mësuar ta shohim kaqurrele ndërsa së fundi si duket ajo ka drejtuar flokët.
Nga frizeri ajo na mahniti me stilin e ri të flokëve./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *