October 4, 2022

Vajza e Lutfi Hazirit, Mimas ka publikuar disa foto atraktive.

Bukuroshja shihet e veshur në një bluzë të hapur dhe minifund.

Duke treguar format joshëse trupore me sguri ka mahnitur edhe kalimtarët.

Derisa bukuroshja shfaqet goxha e thjeshtë në fytyrë me fare pak grim./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published.