October 3, 2022

Morena Taraku prej ditësh ka nisur pushimet në Bejrut dhe nga atje nuk kanë munguar poza të ndryshme atraktive.

Disa të tilla Morena i ka sjellur edhe së fundmi përmes llogarisë së saj në Instagram ku numëron 1.7 milion ndjekës.

Ish-Miss ka shfaqur format veshur me një palë bekini me ngjyrë të bardhë ndërsa edhe mban syze dielli dhe aksesor ari, modelja dhe këngëtarja nga Kosova shihet e ulur në një karrige teksa merr vëmendje me format tejet terheqëse të trupit.

Theksojmë që Morena prej vitesh aktivitetin e saj e zhvillon në Stamboll të Turqisë pas zhvendosjes nga Prishtina.

Leave a Reply

Your email address will not be published.