January 28, 2023

Këngëtarja e njohur Vesa Luma është shumë aktive në rrjete sociale, duke shprehur shpesh mendimin e saj lidhur me situata të ndryshme shqetësuese apo tema diskutimi. Vesa prej vitesh tashmë jeton në Zelandën e Re, por herë pas here rikthehet në vendlindjen e saj e shoqëruar nga djali, Liam dhe bashkëshorti i saj.

Ditën e sotme, Vesa Luma dhe Big Basta festojnë një ditë të rëndësishme për ta. Dyshja, të cilët janë së bashku prej shumë vitesh, kremtojnë përvjetorin e shtatë të martesës së tyre. Me këtë rast ka qenë artistja e cila ka postuar një video në rrjetin e saj social Instagram, duke sjellë disa nga momentet e tyre më të lumtura në ditën e ceremonisë që u mbajt në Kalajën e Lëkurësit në Sarandë. Krahas videos emocionuese, Vesa shkroi:

Gëzuar përvjetorin e martesës dashuria ime! Shumë krenare për ne, për vendimet tona, sakrificat e sfidat që i tejkaluam me shumë dashni duke e vendosur të parën familjen tonë të vogël e të lumtur. Të dua shumë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *