January 31, 2023

Vajza e kryetarit të Partisë së Lirisë, Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, Bora, ka mbyllur një kapitull të jetës së saj.

Ajo është diplomuar dhe mami Monika, krenare sigurisht nuk mund të qëndronte pa e ndarë këtë moment të bukur me ndjekësit.

“Suksese Bora ime, tani je gati për shkollën e vërtetë, e cila është jeta!”, shkruan Kryemadhi krah videos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *