January 28, 2023

“Qytetari: Në Durrës njëri nxorri armën duke thënë “pse më shef?”

Më shpëtoi një mik aty që merrej me “mall” në Holandë.

Këtu ke frikë te ecësh në rrugë.

Unë jetoj në Greqi, atje nuk kam frikë.

-Le çka thonë këta,

-Populli grek na ka mbajtë me bukë!”

Komentet:
Vasil Jonusllari-Te lumte goja xhaje ashtu eshte ,,,lere c thone papagallet e partive ata duan te behen zgjedhje c do 6 muaj te lepine ndonje koske ,,,dembelat dhe k..elepiresit

Zyra Bilbili-Vasil Jonusllari shum evrtet

Donika Roumpoulakou-Fiksss KY eshte realiteti ne Shqiperi Te na rojne hajdutet

Urim Sula-Bravo te verteten thote zoterija respekte

Ηλίας Κόλας-Te lumte goja xhaxha,cdo gje e sakte!!!!

Ardian Deda-Bravo, te lumte goja, shume e vertete, rrogat 300 mi lek qe ste dalin as per uje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *