January 31, 2023

Rozafa tashmë është emër i njohur në mediat rozë.

E krejt kjo falë bukurisë dhe formave të trupit të cilat shpesh herë i paraqet në rrjete sociale, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo ka publikuar një fotografi e veshur me bikine.

Në këtë foto Rozafa sigurisht se la gojëhapur shumë nga ndjekësit e saj./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *