January 31, 2023

Sara Hoxha, është njëra nga blogeret më të njohur shqiptare, por, për publikun e gjerë ajo u bë e njohur që kur konfirmoi që është në lidhje me reperin e njohur, Ledri Vula.
Ani pse të dy kishin kohë në lidhje, ata kishin zgjedhur që dashurinë e tyre ta mbajnë larg syrit të audiencës.

Gjithsesi, më vonë u konfirmua rom anca e tyre dhe çifti jetuan dashurinë e tyre haptaz. Muaj më vonë ata u bënë prindër të një vajze.
Shikoni se sa bukur e ka veshur së fundmi vajzën Sara! Ajo shihet se kujdeset shumë mirë për të voglën e saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *