February 7, 2023

Në një puntatë të “Shiko kush Luan” ku ndër të ftuarit ishte dhe Megi me Getinjon,ra në sy se si ata flirtonin me njëri tjetrin dhe komentet në Instagram nuk mungonin.
Pastaj ra heshtja derisa syri na kapi një koment të Getinjos në postimin e fundit të Megit.

”Unë jam Hirushja.Dal deri në mesnatë pastaj kujdesem për qenin tim me aftësi ndryshe”, shkroi Megi në foton e saj.
Ndërsa Getinjo kishte një koment interesant për bukuroshën./blic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *