January 27, 2023

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, është femra më e komentuar në show-bizz.

Ani pse ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë, ajo vazhdimisht është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Që kur ajo u bë nënë, disi u largua nga bota e muzikës dhe iu përkushtua më shumë familjes së saj të ngushtë.

Se fundmi Adelina ka publikuar disa fotografi ku shfaqet goxha provokuese.

Me një këmishë duke e zbërthyer, ajo nuk ka hezituar t’i ekspozojë riçiletat e saj firmato edhe në rrugë.

Një veprim i till duket paksa i tepruar për një nënë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *