January 27, 2023

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi festojnë sot përvjetorin e martesës, dhe nuk ka munguar një dedikim nga ana e moderatores.
Në një postim në Instagram, moderatorja ka bërë një dedikim sa romantik aq edhe ‘funny’
“Martesa është një marrëdhënie në të cilën njëri ka gjithmonë të drejtë dhe tjetri është burri Gëzuar përvjetorin dashuria ime ”- shkruan ajo kraha një fotoje me reperin.

Çifti e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre prej disa vitesh tashmë, ku dhe vitin që lamë pas çifti u bënë për herë të parë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin Marget./panorama

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *