February 7, 2023

Pak ditë më parë Armina ka lajmëruar se do të martohet në fund të shtatorit, ndonse mesa duket paska një arsye të fortë.
Nëpërmjet një postimi në Instagram Armina ka treguar se vjeshta është stina e saj e preferuar, sepse ajo është më kreative, romantike, ëndërrimtare dhe e lumtur.

Pra jo çdo gjë është rastësisht, Armina ka vendosur të martohet ps 9 vitesh lidhje me Shkëlzen Berishën.
Ndonse më parë donte dasmë private, tani ka ndërruar mendje./kryefjala

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *