December 5, 2022

Ajo bëri një konc ert madh ështor fal as në Shqipëri të martën, dhe Rita Ora nuk tregoi shenja të ngadalësimit ndërsa u nis për në Rio de Janeiro të Brazilit një ditë pas, për festivali vjetor të muzikës “Rock In Rio 2022”.
Këngëtarja, 31 vjeçe, u shfaq pa makijazh, ndërsa ishte veshur me një kapele bejsbolli “Bale nciaga” dhe veshje të zezë sportive, shkruan DailyMail.

Muzikantja, së cilës iu bashkuan anëtarët e ekipit të saj, dukej mahn it ëse teksa u buzëqeshi fansave në pritje.
Rita tregoi rezultatet e punës së saj të palodhur në pal est ër teksa mahniti me bluzën e zezë të ngjitur për trupi dhe dollakët./telegrafi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *