January 27, 2023

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë konfirmuar ribashkimi e tyre pas ndarjes e cila bari bujë në media sociale.

Çifti në fjalë kanë shijuar çdo moment të festivalit Suny Hill i cili u mbajte në fund të gushtit në Shqipëri, shkruan InfoKosova.

E këtë lidhje ata duket se po e përforcojnë akoma më shumë.

Në një video të publikuar nga Bora, teksa ishte pran djalit të saj, në prapaskenë dëgjohet zëri i Donaldit./InfoKosova/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *