January 28, 2023

Dikur ishin çifti më i komentuar i showbizit shqiptar.
Bëhet fjalë për reperin Majk dhe tashmë modelen Majlinda Zeka, shkruan InfoKosova

Por nuk kaloj shumë dhe dyshja i ndanë rrugët mes vetë duke lënë një fëmijë në mes.
Në fillim kemi parë reagime të Majlindes ajo e cila tregonte se Majku nuk ishte kujdesur për djalin e tij, e kjo gjë duket se është shuar, pasi kemi parë fotografi të ndryshme dhe dalje publike të Majkut me djalin.

Mendohet se ata janë ‘pajtuar’ mes vetë edhe pse jo si çift, ata kanë lënë çdo hatër mbetje.
Megjithatë ish çifti asnjëherë nuk u fotografua më bashkë.
Pas ndarjes nga Majk, Majlinda asnjëherë nuk u përfol për një lidhje të re dashurie, ndryshe nga Majk i cili u përfol për nje lidhje me Miss Blerta Veselin dhe së fundi me Melisen e Përputhën./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *