January 31, 2023

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj ka shpërndarë një fotografi me kryesinë e LDK’së në Deçan, në llogarinë e tij në Facebook.
Zemaj krahas fotografisë ka shkruar se LDK’ja po rikthehet në Deçan si e para, duke iu çuar kështu mesazh liderit të AAK’së, Ramush Haradinajt dhe kryetarit aktual të kësaj komune, Bashkim Ramosaj.

” Në Deçan, një kafe se bashku me një pjesë të kryesisë së Degës. LDK po rikthehet në vendin e saj origjinal, kuptohet e para”, shkroi Zemaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *