January 28, 2023

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka ndarë një video në TikTok, përmes së cilës tregon se si reagon kur njerëzit i thonë se nuk është shqiptare por kosovare. Nga videoja, ajo tregon se nuk pëlqen diferencimet pasi Kosova dhe Shqipëria janë një.

“Kur ai/ajo thotë se nuk jam shqiptare por kosovare”, shkruan ajo. Kujtojmë që Arbenita është nënë e një vajze. Modelja dhe reperi Fero, të cilat janë martuar, u bënë prindër për herë të parë më shumë se një vit më parë. Ata e pagëzuan me emrin Nina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *