January 31, 2023

Fjolla Morina është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme.

Ajo shpesh ndan edhe kritika dhe mendime të ndryshme lidhur me situata e ndodhi të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka marr vëmendje përmes një statusi në InstaStory.

“Mos t’ ishin kan gratë, hala kishim jetu nëpër shpella”, kishte shkruar këngëtarja./kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *