February 7, 2023

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet.

Bëhet me dije nga burime për Gazetën Shqip se një vajzë e re, e paidentifikuar ka dalë e zhveshur në zonën e quajtur “Selvia” në Tiranë.

E reja ka qenë pa rroba dhe të brendshme, teksa nga pamjet e mëposhtme shihet se refuzon të vishej. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në një nga zonat me të populluara të kryeqytetit.

Nuk ka një njoftim nga ana e autoriteteve mbi fatin e të resë dhe nuk dihet ende nëse vajza është shqiptare apo e huaj.

Video nga: Shqip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *