February 7, 2023

Trashëgimtarja e televizionit më të madhe shqiptar, Top Channel, Lori Hoxha është një nga vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar.
Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet social dhe postimet e saj pëlqehen shumë nga fansa, shkruan InfoKosova.

29 vjeçarja, vite me parë ishte në lidhje dashurie me djaloshin nga Tirana, Vis Bajraktari.
Lori dhe Visi ishin në lidhje dashurie për rreth 8 vite./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *