February 7, 2023

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina vazhdon të komentohet për secilin postim në rrjete sociale, qoftë foto apo ndonjë status.

Ajo njihet për format trupore e të cilat nuk heziton t’i tregoj në pothuajse secilën paraqitje që bën, dhe njëjtë ka vepruar edhe së fundmi.

Megjithatë këtë herë, këngëtarja ka befasuar me ‘look’-un e ri teksa u shfaq me një stil të ri të flokëve.

Në imazhet që solli në Instagram, Fjolla u shfaq si bionde me flokë të shkurtra ndërsa tregoi format trupore në një veshje ngjyrë rozë por gjithe vemendjen e marrin pantallonat e saj mjaft te quditshem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *