January 28, 2023

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun, ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Tani, duket se ajo e ka kaluar ato momente dhe po I shijon në maksimum daljet e saj me shoqëri.

Ajo është parë në fustan të zi të ngushtë, ku trupi i saj si peshk ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *