February 7, 2023

Ish-Missi dhe këngëtarja, Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën e që e tregon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundmi bukuroshja nga Peja ka nisur pushimet dhe si destinacion të radhës ka përzgjedhur Bejrutin.

Nga atje nuk kanë munguar poza provokuese që Morena ka sjell për fansat në Instagram ndërsa edhe shihet e veshur me shumë stil.

29-vjeçarja nuk ka hezituar të tregoi edhe partnerin që po e shoqëron e që është miku i saj, Khaled Ali.

“Brenda Bejrutit të bukur”, ka shkruar Morena në mbishkrimin e fotografive.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *