January 27, 2023

Këngëtarja Semi Jaupaj përformoi në skenën e madhe ku u zhvillua koncerti i Rita Orës.

Ajo performoi disa nga këngët e saj por ajo u emocionua kur fansat nisën të këndonin këngët hit të saj si “Jetike” dhe “Mos u kthe”.

Këngëtarja u shfaq me lot në sy.

Kujtojmë që ajo u shoqërua nga mikesha e saj Bora Zemani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *