January 27, 2023

Krahas figuarave si Hillary Clinton, Georgina Rodriguez, Harry Styles, edhe Beniada Nishani ka qenë e ftuar në “Festivalin e 79-të Ndërkombëtar të Filmit në Venecia.”

Kjo përvojë e ka kthyer pas modelen tek një festival i shkollës ku ka marrë pjesë duke kënduar Ish-banorja e “Big Brother Vip” ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto ku duket shumë e vogël, në një skenë duke kënduar.

“Nga festivali i Venecias te festivali në San Giovanni Rotondo Mami Linda ma tregoi këtë foto që kam kënduar dhe kërcyer në festivalin e shkollës nuk e di se çfarë këndoja sepse “parfumi im” nuk kishte dalë akoma Kaq kisha,”-ka shkruar Beniada krahas postimit.

Teksa me të qeshura hodhi edhe një shaka për fansat e saj: “Shihemi së shpejti me një këngë.”/Panorama/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *