January 31, 2023

Dj Dagz dhe Einxhel do bëhen prindër të një djali.
Megjithëse Einxhel është ajo që poston më shumë nga jeta e tyre si cift, Dagzi më rrallë.

Ai së fundmi publikoi një foto nga festa e gjinisë së bebit të tyre.
Derisa duket shumë i lumtur që di bëhet baba i një djali./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *