February 7, 2023

Vite më parë Dua dhe Ledri ishin një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptarë.

Pasi i dhanë fund lidhjes, dyshja tani janë edhe miq të mirë derisa edhe ndiqen në rrjete sociale, ndërsa, para një viti artistja e takoi edhe vajzën e Ledrit dhe Sarës, Poemën.

Edhe pse jo së bashku, si duket ish – çifti kanë një shije të njëjtë nga veprim që bënë së fundmi e që nuk nuk i iku “Kosovares”.

Të dy duke i kaluar pushimet në bregdet në vende të ndryshme, kanë postuar imazhe në Instagram duke i kthyer në ngjyrë bardh e zi./Kosovarja/

Shiko fotot:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *