January 31, 2023

Edhe Blero e do te dashurën 23-vjeçare, si Leonoardo DiCaprio. Aktori i njohur, Leonardo DiCaprio kohë më parë kishte prezantuar të dashurën e tij, 23-vjeçare Camila Morrone.

Por, përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, këngëtari kosovar, Blero ka thënë se po i pëlqen rregulla e aktorit të njohur që e dashura e tij të jetë 23 deri në 25 vjeçe.

“Po më pëlqen shumë rregulla e Leonardi DiCaprio’s, 23-25 as ni ditë ma të vjetër”, ka shkruar Blero. Kështu, ai bëri të ditur se është në kërkim të dashurës së re.

Blero ka publikuar këngën e re. Këngëtari ka bashkuar forcat me Arbanna për projektin që quhet “Amore”. Kënga flet për një lidhje që nuk ekziston më dhe për tradhtinë. Kjo këngë vjen në një kohë kur Blero thuhet se i ka dhënë fund martesës me Afrona Dikën.

“Iku dhe nuk u kthye më, e mori era e tradhtisë, ajo më nuk kthehet, i dha vulën vetmisë. Iku dhe më mori, gjysmën time më të mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *