October 3, 2022

Policia po merret me rastin e një gruaje nga Ferizaj e cila ka braktisur tre fëmijët dhe burrin e saj dhe ka shkuar të jetojë me një person tjetër.

Sipas raportit 24 orësh të forcave të rendit, ajo është intervistuar të hënën dhe rasti është në procedurë hetimore për rrethanat e këtij largimi, që po del të jenë të dyshimta.

“Më 05.09.2022 është intervistuar e dyshuara femër kosovare nën dyshimin se me datën e lartcekur (03.09.2022) kishte dalë nga shtëpia dhe kishte lënë bashkëshortin dhe tre fëmijët e saj dhe kishte shkuar te një person tjetër, me të cilin kishte filluar bashkëjetesë”, thuhet në raport, transmeton Klankosova.tv.

Leave a Reply

Your email address will not be published.