January 27, 2023

Valon Maloku është një ndër moderatorët më të suksesshëm në trojet shqiptare.

Ndër vitë ai dhe bashkëpuntorja e tij Antigona Kotorri kanë sjellur emisione të ndryshme por mjaft të ndjekura, shkruan InfoKosova.

Së fundi dyshja ka paralajmëruar për një emision të ri të ngjashëm me Big Brother por jo tërisht i njejti.

Ishte Valoni ai që ka zbuluar se emisioni do filloj të dielën më 11 shtator ndërsa dy kandidatët e parë u zbulua se do të jenë Kri Gorasi dhe Lulzim Jashari./InfoKosova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *