January 28, 2023

Bora Zemani dhe Semi Jaupaj komentohen shpesh per shoqërinë e bukur që kanë.

Nga VIP-at, ajo janë thuajë ndër të rrallat që nuk ngurojnë të shprehin dashurinë ndaj njëra tjetres.

Së fundmi Semi publikoi një video me Borën duke u përqafuar derisa vëmnendje mori me shkrimin e bashkëngjitur.

”Kjo e qeshur si përqafim prej një jete” ka shkruajtor ajo./InfoKosovs/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *