January 28, 2023

Ish-futbollisti Fatmir Hysenbelliu, ose siç njihet ndryshe me emrin Oni, i ka dhënë fund beqarisë. Vajza që i ka rrëmbyer zemrën Onit quhet Margarita dhe është ruse.

]

Margarita e ka ndryshuar mbiemrin në Instagram në Hysenbelliu dhe nga kjo kuptojmë se nuk është vetëm një lidhje, por çifti i ka bërë gjërat serioze dhe janë martuar.

Përpos fotove ku shfaqet krah Onit, Margarita ka zbuluar dhe një detaj unazën e martesës, që duket shumë unike.

Margarita punon në biznesin e patundshmërive përmes një kompanie që treg kryesor të operimit ka Emiratet e Bashkuara Arabe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *