February 7, 2023

Xhensila Myrtezaj është shumë aktive në rrjete sociale ku nuk i kursen fotot nga përditshmëria. Këngëtarja ndodhet së fundmi me pushime në Turqi me familjen e saj, me Besin dhe Ajkën.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale fotot më të ëmbla familjare. “Lumturi”, ka shkruar Xhensila krahas fotove.

Kujtojmë se pak ditë më parë këngëtarja dhe Besi festuan 5 vjetorin e martesës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *