October 3, 2022

Ish-konkurrentja e “Love Story”, Engjëll Lengo dhe këngëtari i njohur Vani Gjuzi janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Engjëll, e cila ka zbuluar se ata janë bekuar me një vajzë.

Çifti e ka pagëzuar vajzën me emrin Viktoria. Kujtojmë që Engjëll dhe Vani janë së bashku prej disa kohësh.

Engjëll e bëri publik lajmin e shtatzënisë në mars.

Leave a Reply

Your email address will not be published.