February 7, 2023

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Që kur ajo u bë pjesë e skenës, ajo çka ka rënë në sy ishte zëri dhe bukuria e saj, shkruan ORAinfo.

Këngët që ka sjellë për publikun, gjithmonë janë pëlqyer e klikuar me të madhe.

Se fundmi Xhenisa është duke i kaluar pushimet me burrin dhe vajzën e saj.

Nga atje ajo ka sjell imazhet me të bukura familjare.

Kaq të lumtur po duken ata pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *