September 30, 2022

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Shqipe Hysenaj i është përgjigjur kritikave të gazetares Zhaklin Lekatari. Sipas Shqipes, Zhaklina nuk ka etikë dhe kulturë për të bërë moral, duke mos i kursyer ofendimet.

“Vetëm ti moj mjerushe nuk ke etikë as kulturë për të bërë moral dhe veç kësaj nuk ke as tru për të kapur thelbin e asaj që unë kam thënë”, ka shkruar Shqipja duke sqaruar më tej se po bënte ironi me deklaratën e saj për të hapur shtëpi publike.

“Përpara se të flasësh për mua duhet të ma lëpish kepucen nga poshte se nga lart e bën pis”, vazhdon ajo.

Shqipja ka publikuar edhe mesazhin që ka marrë nga një ndjekëse dhe krahas mesazhit ka shpërthyer sërish në ofendime duke shkruar: “Ku je ti aktiviste pasive. Llumi i shoqëisë. Lëri gocat rehat dhe mos i rrit para kohe me këto këshilla o femër e qe lbur.”

Leave a Reply

Your email address will not be published.