September 30, 2022

Biznesmeni shqiptar Fatmir Ara, 43-vjeç është gjetur në një zonë në fshatin San Carlo Cavanese (Torino). 43-vjeçari është i qëlluar me armë dhe është gjetur në tokë pa hapa larg një karroce të parkuar përgjatë një rrugice të vogël.

Fatmir Ara rezultonte i zhdukur që prej dy shtatorit.

Ndërkohë ditën e djeshme karabinierët e kompanisë Venaria, gjatë kërkimeve e gjetën atë në një fushë të San Carlo Canavese, në fshat. Sakaq hetimet po koordinohen nga prokuroria e Ivreas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.