February 7, 2023

Aktori i njohur turk Burak Çelik është kthyer në një personazh shumë të dashur për publikun shqiptar me serialin “Senden Daha Guzel”, i cili është aktualisht në transmetim.

Burak luan rolin e Emirit dhe është protagonist së bashku me Cemre Baysel, e njohur si Efsun.

Teksa të gjithë mendonin se 30 vjeçari ishte beqar në jetën reale, një video që po qarkullon në rrjete sociale ka vërtetuar të kundërtën. Burak është filmuar duke dalë nga një restorant me të dashurën e tij, aktoren turke Asli Turanli.

Dyshja kanë konfirmuar lidhjen teksa janë marrë në intervistë. Asli është gjithashtu pjesë e serialit “Senden Daha Guzel”, ku luan rolin e Nazit, mirëpo dyshja kanë treguar se janë njohur që më parë me njëri-tjetrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *